Diğer kaplama türlerine göre birçok avantaj sunan PVD kaplama, günümüzde farklı sektörler tarafından en çok tercih edilen kaplama çeşitlerinden biridir . Bu Kaplama türü de üc Kategoriye ayrilir .
Örnek :
– PVD Metalize Kaplama
– PVD Magnetron
– PVD Multiarc
Bu Sistemlerinin hespsini üretip ve Piyasaya sürüyoruz . Bilgi icin destek@realgold.com.tr

Basınç altında buharla sert kaplama, PVD (physical vapor deposition) ve CVD (chemical vapor deposition) kaplama olarak 2’ye ayrılır. PVD kaplama CVD kaplamayla karşılaştırıldığında; daha düşük işlem sıcaklıklarında yapılabilmesi ve geniş kaplama kalınlık aralıklarında kaplamaların elde edilmesi noktasında, daha geniş kullanım alanları sunmaktadır.

Ürün kaplama süreçleri değerlendirilirken, farklı kriterler göz önünde bulundurulur. Yüzey kusurlarının en az seviyeye indirilerek yüzey pürüzsüzlüğünün sağlanması, geniş alanlarda kullanılabilir olması birinci sırada yer alır. Yapılan araştırmalar, bu şekilde kaplanan parçaların ömürlerinin 2-10 kata kadar arttığını göstermektedir.

Reall Gold olarak, yeni nesil kaplama sistemleri ile kaliteli, aşınma direnci yüksek, sürtünme katsayısı düşük ve estetik olarak beklentileri karşılayan kaplamalar üretiyoruz. Amacımız ileri teknoloji ile uzmanlığımızı, işçiliğimizi ve teknolojik olanaklarımızı, müşterilerimizin beklentileriyle kesiştirmek.

Misyonumuz;

Kalite, uygun fiyat ve kısa sürede teslimat

İSertlik ve aşınmaya karşı direnç özelliklerine sahip olmaya ilaveten, dekoratif nedenler için yüksek kaliteli tüketici malların yüzeylerine uygulanan çeşitli renkler elde edilebilir. Kaplama teknolojileri arasında en temiz teknoloji olmakla beraber püskürtme eşi görülmeyen avantajlar kombinasyonu sağlamaktadır. Her şeyden önce püskürtme en ince ve en eşit kaplama olanağını sağlayarak ekonomik olarak etkili olan bir üretim yöntemidir. Düşük sıcaklıkta kuru bir uygulamadır film ile alt katman arasında bozulamaz bir bağ oluşturur ve moleküler seviyede birbirine bağlar.

Ultra Viole kurutma Sistemi !
UV püskürtme hattı ve metalize kaplama olarak kombine bir sistemdir hızlı kaliteli ve uygun maliyet için gerekli olan ultraviole sistemi hattı boyama sistemi otomatik boyama Vakumlu pvd kaplamadan önce, garantili yapışma için uv bazlı vernik uygulamamız gerekir. Vakumlu kaplamadan sonra, net ve parlatıcı yüzeyler için üst boya uygulaması gerekecektir. UV vernik Vakumlu Metalize Kaplama Makinesinde kaplanan , plastik, metal, cam, seramik ve diğer objeler gibi malzemelerin UV boyamasına olanak sağlar uygulama yapılan objeler mükemmel yüzey oluşturma kabiliyetine sahip olan UV boyama teknolojisi, yüksek yoğunluklu yapıştırma kuvveti ve ürünler için homojen bir kaplama sağlar.

Real Gold Türkiye
Tel: 0212 698 8560
www.realgold.com.tr

#kromboya #realkrom #yüzeykaplama #chrom #pvd #krom #pvdMETALIZE #pvdmagnetron #nitrürkaplama #multiarc #pvdcoating #titanyumkaplama #magnetron #metalize #metalizemakinesi

Bir yanıt yazın