Altın Kaplama

Real Gold sanattan mimariye, süs eşyasından mücevhere, günlük hayatta kullanılan diğer eşyalara kadar kalite zenginliğinin göstergesidir altın!

Annenize , babanıza, arkadaşınıza, eşinize veya sevgilinize doğum günlerinde veya özel günler de aldığınız ve hediye edeceğiniz hediye olabilir. Bu hediyeyi biz size Altın, Platin, Nikel ,Krom, Gümüş kaplayıp hem daha kalıcı, daha şık ve güzel görünüm kazandırabiliriz.

Altın Kaplama ile yaptıklarımız ve yapacaklarımız sizin düşünce ve hayalleriniz ile sınırlı değildir.

Günlük hayatta kullandığınız eşyalardan, uzun süre saklayabileceğiniz değerli eşyalarınıza, ticaretiniz de kullandığınız ürünler ve dekorasyon eşyalarınıza kadar, aklınıza gelen her şeyi 24 Ayar Altın, Platin, Gümüş, Krom ve Nikel kaplayarak hizmete sunuyoruz.

Bu çalışmaları sökmeden , kendi yerinizde yapabiliriz. Sıvılarımız Boyaya, Cama, Plastiğe ve Ahşap gibi maddelere işlemediği için, ürünü sabit yerinde sökülmeden, istediğiniz has maddeyle kaplayabiliriz. Kaplama yapılan ürünler kesinlikle kararmaz ve solmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. Doğanın bütün şartlarına (yağmur, fırtına, kar) yüksek ısıya (800 derece) ve soğuğa dayanıklıdır.

Kaplama sistemimiz ile ufak bir bozuk paradan, komple bir arabaya ve minare kubbesine kadar kaplama yapabiliriz. Bizde eski sistemdeki gibi günlerce haftalarca beklemeden hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik, Elektrik, Oteller, Konutlar, Otomotiv, Yatlar, Organizasyonlar, Sanat, Denizcilik, Telekommunikasyon, Kozmetik, Takı, Medikal sektörlere verdiğimiz sektörlerden sadece birkaçı.

Avrupa Çevre Bakanlığı’ndan onaylı olan sıvılarımız tamamen zararsızdır ve insan sağlığına etkisi yoktur.

Kaplama yaptığımız ürünler garantili ve sertifikalıdır.

Altın Kaplama
Altın Kaplama

Araba Altın Kaplama

Araçlarınızı şık bir görünüme kavuşturmak ve kaplama sırasında hiçbir zarar görmesini istemiyorsanız Real Gold ile birlikte sorunsuz kaplama yapabilirsiniz. Kaplama sırasında aracınıza zarar gelmeyeceğini sizlere temin ediyoruz. Araç kaplamalarında araçlarınızın herhangi bir parçasını sökmeden ve yüzey boyasına zarar vermeden kaplama işlemini tamamlıyoruz.

Çalışmalarımızda, aracın boyasını ve çevreyi etkilemeyecek ithal su bazlı solüsyonlar kullanıyoruz. Solüsyonlar sadece iletken metallerle iletişime geçer. Aracın boyası iletken özelliği taşımadığı için kaplama işleminden etkilenmez

Ev Eşyaları Altın Kaplama

Mutfak araç gereçlerinden mobilyalara kadar bütün ev eşyalarınızı altın kaplama yapmaktayız. Masa ve sandalyenizi kaplama yaptırarak misafirlerinize lüks bir sunum hazırlayabilirsiniz. Evinizin görünümü değiştirmek şık görüntüye kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev eşyalarınızı altın kaplama yaptırmak Real Gold ile çok kolay ve hızlı bir işlem.

Nano Teknoloji Mobil Altın Kaplama

İş yerinizde ve evinizde rahatça uygulayabileceğiniz bir sistemdir. Cep telefonunuzu, restorasyona ihtiyacı olan ürünlerinizi şık bir görüntüye çevirebilirsiniz. Altın kaplama yapmak için eğitim almanız şarttır.

Profesyonel Kaplama Sistemi RG 1000 Real Gold tarafından mobil kaplama teknolojisi için özel dizayn edilip üretilmişdir. Güçlü altın kaplama makinesidir. Mobil altın kaplama solüsyonumuz hızlı ve sert kaplama yapmakta olup. Üretiminde nano teknoloji kullanılmaktadır.

Altın Kaplama Makineleri

Kaplama makinelerimiz, sizlere en uygun ve en kaliteli kaplama şartlarını sağlamak için Real Gold tarafından özel laboratuvar çalışmaları sonucunda fabrikalarımızda üretilmektedir. Sağladığımız kullanım kılavuzu ile kaplama makinelerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kaplama makinelerini kullanmak için eğitim almanız gerekmektedir. Real Gold eğitim kurslar içeriklerini ve eğitim kursu videolarını izleyerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Altın Kaplama Solüsyonları

Real Gold olarak kaplama boyalarını en yüksek kalitede kendimiz üretmekteyiz. Bakır Kaplama Solüsyonu, Flash Kaplama Solüsyonu, Gümüş Kaplama Solüsyonu gibi ürünlerimiz E-ticaret sitemizde ve ürünlerimiz kısmında satışa hazırdır. Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ister E-ticaret sitemizi isterseniz mağaza sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi için bizi arayınız.

Real Gold Altın Kaplama Bayilik

Bayilik alımında sizlere eğitim, pazarlama ve bölge ile ilgili destekler verilecektir. Kaplama işlemlerinin asıl püf noktaları, kaliteli pazarlama taktikleri ile potansiyel müşterilere ulaşma ve altın kaplama için en uygun bölge kararlarında Real Gold yardımcı olacaktır.

Real Gold bu yardımlar ile kalmayıp ürünlerin sizlere kırılmadan teslim olması konusunda garanti verir ve 1 adet sistem kitapçığını ücretsiz olarak göndermektedir. Ayrıca süresiz teknik destek hakkına sahip olabilirsiniz.(Haftanın 6 günü ulaşabileceğiniz iş danışma uzmanları) Ayrıca süresiz teknik destek hakkına sahip olabilirsiniz.(Haftanın 6 günü ulaşabileceğiniz iş danışma uzmanları)

Kaplama bayilik ile aklınıza takılan herhangi bir soru için bizlere iletişim sayfamızdan yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.