Altın Kaplama

Real Gold sanattan mimariye, süs eşyasından mücevhere, günlük hayatta kullanılan diğer eşyalara kadar kalite zenginliğinin göstergesidir altın!

Annenize , babanıza, arkadaşınıza, eşinize veya sevgilinize doğum günlerinde veya özel günler de aldığınız ve hediye edeceğiniz hediye olabilir. Bu hediyeyi biz size Altın, Platin, Nikel ,Krom, Gümüş kaplayıp hem daha kalıcı, daha şık ve güzel görünüm kazandırabiliriz.

Altın kaplama görünüşü, parlaklığı ve zarafeti ile her insanı büyüler. Tektir ve çok özeldir. Real Gold altın kaplama hizmeti ile en kaliteli parlaklığı zarafet ile buluşturarak sizlerin görmek istediği her alana, ürüne, arabaya getiriyor.

Altın kaplama işlemi yapılabilecek alanlar ve ürünler olarak oldukça geniş bir yelpaze sunar. Kendi özel aracınız, kendi özel eşyalarınız veya hediye etmek istediğiniz her ürün içinde mükemmel bir teklif sunar.

Altın kaplama, gümüş kaplama, nikel kaplama, krom kaplama, platin kaplama hizmetlerimizden yararlanarak zevkinize göre ve sizlere en uygun olacak şekilde yeniliği getirebilirsiniz

Altın kaplama hizmetimiz kaplama sektöründe yapılan en iyisidir. Sınır tanımaz ve sizleri hayallerinize kavuşturur. Aklınıza gelebilecek her eşyaya, ürüne, araç içi ve araç dışı alanlara, dekoratif eşyalara, ticari eşyalara, değerli eşyalara 24 ayar altın kaplama, nikel kaplama, krom kaplama, platin kaplama ve gümüş kaplama yaptırabilmektesiniz.

Altın Kaplama ile yaptıklarımız ve yapacaklarımız sizin düşünce ve hayalleriniz ile sınırlı değildir.

Günlük hayatta kullandığınız eşyalardan, uzun süre saklayabileceğiniz değerli eşyalarınıza, ticaretiniz de kullandığınız ürünler ve dekorasyon eşyalarınıza kadar, aklınıza gelen her şeyi 24 Ayar Altın, Platin, Gümüş, Krom ve Nikel kaplayarak hizmete sunuyoruz.

Bu çalışmaları sökmeden , kendi yerinizde yapabiliriz. Sıvılarımız Boyaya, Cama, Plastiğe ve Ahşap gibi maddelere işlemediği için, ürünü sabit yerinde sökülmeden, istediğiniz has maddeyle kaplayabiliriz. Kaplama yapılan ürünler kesinlikle kararmaz ve solmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. Doğanın bütün şartlarına (yağmur, fırtına, kar) yüksek ısıya (800 derece) ve soğuğa dayanıklıdır.

Kaplama sistemimiz ile ufak bir bozuk paradan, komple bir arabaya ve minare kubbesine kadar kaplama yapabiliriz. Bizde eski sistemdeki gibi günlerce haftalarca beklemeden hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Elektronik, Elektrik, Oteller, Konutlar, Otomotiv, Yatlar, Organizasyonlar, Sanat, Denizcilik, Telekommunikasyon, Kozmetik, Takı, Medikal sektörlere verdiğimiz sektörlerden sadece birkaçı.

Avrupa Çevre Bakanlığı’ndan onaylı olan sıvılarımız tamamen zararsızdır ve insan sağlığına etkisi yoktur.

Kaplama yaptığımız ürünler garantili ve sertifikalıdır.

Altın Kaplama
Altın Kaplama

Araba Altın Kaplama

Araçlarınızı şık bir görünüme kavuşturmak ve kaplama sırasında hiçbir zarar görmesini istemiyorsanız Real Gold ile birlikte sorunsuz kaplama yapabilirsiniz. Kaplama sırasında aracınıza zarar gelmeyeceğini sizlere temin ediyoruz. Araç kaplamalarında araçlarınızın herhangi bir parçasını sökmeden ve yüzey boyasına zarar vermeden kaplama işlemini tamamlıyoruz.

Çalışmalarımızda, aracın boyasını ve çevreyi etkilemeyecek ithal su bazlı solüsyonlar kullanıyoruz. Solüsyonlar sadece iletken metallerle iletişime geçer. Aracın boyası iletken özelliği taşımadığı için kaplama işleminden etkilenmez

Altın kaplama fiyatları

Altın kaplama fiyatları konusunda Real Gold kaplama piyasasındaki en uygun fiyatı vererek maliyetten kar elde ettiriyor. Altın kaplama fiyatında verdiğimiz fiyat performans memnuniyetini en kaliteli malzeme, makine ve her uyguladığımız alanda kusursuz ve sorunsuz görüntü hizmet garantisini sizlere sunuyoruz.

Altın kaplama fiyatları firmadan firmaya uygulanacak alana göre farklılık gösterebilmektedir. Real Gold kaplatılacak alanın boyutu fark etmeksizin her alana uygun ve sizleri maliyetten kar elde ettirecek bir altın kaplama fiyatları sunmaktadır.

Hizmetimiz sonucunda müşteri memnuniyetini sizlere garanti ediyoruz. Boyut fark etmeksizin her hizmete sorunsuz garanti vermekteyiz. Real Gold ile iletişime geçerek detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Altın kaplama araba

Altın kaplama araba otomotiv sektöründe oldukça popülerdir. Altın kaplama arabanızın içi veya dışında uygulama yapılabileceği gibi elektronik, elektrik, oteller, konutlar, yatlar, organizasyonlar, sanat, denizcilik, kozmetik, takı, medikal, telekomünikasyon sektörlerinde de sıkça yer almaktadır.

Altın kaplama araba hizmetimizde istediğiniz araç içi ve araç dışı her alana uygulama yapabilmekteyiz. Direksiyon, vites, jantlar, araç içi düğmeler aklınıza gelebilecek her alana altın kaplama araba işlemimizi uygulayabilmekteyiz.

Görünüşünden memnun olmadığınız, eskidiğini düşündüğünüz veya zevkinize uygun olabilecek altın kaplama hizmetimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizi memnuniyete ulaştırıyoruz. Altın kaplamanın verdiği parlaklık ve özel görünüş sayesinde 24 ayar altın kaplama ile zevkinize ve ihtiyacınıza uygun bir şekilde aracınızın yeni görüntüsü ile tanışabilirsiniz.

Altın kaplama nedir?

Altın kaplama nedir? Altın kaplama nerelerde kullanılır? Altın kaplama nasıl kullanılmaktadır? Gibi sorularınıza cevap oluyoruz. Altın kaplama nedir? Altın kaplama 24 ayardan yapılabilmektedir. Altın kaplama sıvılarımız boyaya, cama, plastiğe ve ahşap gibi maddelere yerinde sökülmeden istenilen has madde ile kaplama işlemi yapmaktayız.

Altın kaplama nedir? Altın kaplama işlemini Real Gold ile yaptırdığınız takdirde sunduğumuz hizmet kalitesi ile yaptırdığınız hiçbir ürünün, eşyanın kararma, sökülme, paslanma, oksitlenme ve solma yapmayacak garantisini sizlere sunuyoruz.

Altın kaplama Ferrari

Altın kaplama Ferrari hizmetimiz araç markasına bağlı olmaksızın her araca uygun bir şekilde uygulanabilmektedir. Altın kaplama Ferrari ile sizlerin özel ve kişisel aracına uygun bir şekilde orijinalliğini bozmadan ve zarar vermeden altın kaplama Ferrari hizmetimizi vermekteyiz.

Altın kaplama Ferrari asla aracınızın orijinal parçalarını bozmaz ve zarar vermez. Altın kaplamanın verdiği görsel şölen ve zarafet ile Ferrari aracınız yeni bir parlaklık kazanıyor. Herkesin dilinde dolaşacağınız ve merak konusu olacağınız altın kaplama Ferrari hizmetimiz konusunda rahatlık ile Real Gold ile çalışacak hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Altın kaplama bmw

Altın kaplam bmw hizmetimiz genel olarak araç markası ve aracın türü fark etmeksizin müşterilerimizin istekleri üzerine her boyuta uygun olarak her araca uygulanabilmektedir. Altın kaplama bmw hizmetimiz ile kişisel aracınıza yeni bir görünüş kazandırabilirsiniz.

Sunduğu dayanıklılık ve aşınmaya karşı direnç sayesinde altın kaplama bmw hizmetimiz sizleri sonsuz memnuniyete ulaştıracaktır. Altın kaplama bmw aracınızın orijinal parçalarına asla zarar vermez ve işlem sırasında hiçbir şekilde parça sökme ve değiştirme gibi sorunlar yaşanmaz. Real Gold bu konuda sizlere garanti vermektedir.

Kaplama sektöründe rakip tanımayan ve diğer firmalardan farkını her daim gösteren Real Gold altın kaplama bmw, altın kaplama Ferrari, altın kaplama araba ve her alana ve ürüne uygulayabildiği altın kaplama işlemini yine ve defalarca yaptığı işler ve referanslar ile kanıtlamaktadır.

Fiyat bilgisi, detaylı işlem bilgisi ve randevu için Real Gold ile 7/24 iletişime geçerek hayallerinizin görünüşüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Real Gold yaptığı her hizmete garanti vermektedir. Müşteri memnuniyeti Real Gold için ilk ve en önemli etkendir.

Ev Eşyaları Altın Kaplama

Mutfak araç gereçlerinden mobilyalara kadar bütün ev eşyalarınızı altın kaplama yapmaktayız. Masa ve sandalyenizi kaplama yaptırarak misafirlerinize lüks bir sunum hazırlayabilirsiniz. Evinizin görünümü değiştirmek şık görüntüye kavuşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ev eşyalarınızı altın kaplama yaptırmak Real Gold ile çok kolay ve hızlı bir işlem.

Nano Teknoloji Mobil Altın Kaplama

İş yerinizde ve evinizde rahatça uygulayabileceğiniz bir sistemdir. Cep telefonunuzu, restorasyona ihtiyacı olan ürünlerinizi şık bir görüntüye çevirebilirsiniz. Altın kaplama yapmak için eğitim almanız şarttır.

Profesyonel Kaplama Sistemi RG 1000 Real Gold tarafından mobil kaplama teknolojisi için özel dizayn edilip üretilmişdir. Güçlü altın kaplama makinesidir. Mobil altın kaplama solüsyonumuz hızlı ve sert kaplama yapmakta olup. Üretiminde nano teknoloji kullanılmaktadır.

Altın Kaplama Makineleri

Kaplama makinelerimiz, sizlere en uygun ve en kaliteli kaplama şartlarını sağlamak için Real Gold tarafından özel laboratuvar çalışmaları sonucunda fabrikalarımızda üretilmektedir. Sağladığımız kullanım kılavuzu ile kaplama makinelerini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Kaplama makinelerini kullanmak için eğitim almanız gerekmektedir. Real Gold eğitim kurslar içeriklerini ve eğitim kursu videolarını izleyerek detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Altın Kaplama Solüsyonları

Real Gold olarak kaplama boyalarını en yüksek kalitede kendimiz üretmekteyiz. Bakır Kaplama Solüsyonu, Flash Kaplama Solüsyonu, Gümüş Kaplama Solüsyonu gibi ürünlerimiz E-ticaret sitemizde ve ürünlerimiz kısmında satışa hazırdır. Ürünler hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için ister E-ticaret sitemizi isterseniz mağaza sayfamızı inceleyebilirsiniz. Ürünlerimiz hakkında daha fazla detaylı bilgi için bizi arayınız.

Real Gold Altın Kaplama Bayilik

Bayilik alımında sizlere eğitim, pazarlama ve bölge ile ilgili destekler verilecektir. Kaplama işlemlerinin asıl püf noktaları, kaliteli pazarlama taktikleri ile potansiyel müşterilere ulaşma ve altın kaplama için en uygun bölge kararlarında Real Gold yardımcı olacaktır.

Real Gold bu yardımlar ile kalmayıp ürünlerin sizlere kırılmadan teslim olması konusunda garanti verir ve 1 adet sistem kitapçığını ücretsiz olarak göndermektedir. Ayrıca süresiz teknik destek hakkına sahip olabilirsiniz.(Haftanın 6 günü ulaşabileceğiniz iş danışma uzmanları) Ayrıca süresiz teknik destek hakkına sahip olabilirsiniz.(Haftanın 6 günü ulaşabileceğiniz iş danışma uzmanları)

Kaplama bayilik ile aklınıza takılan herhangi bir soru için bizlere iletişim sayfamızdan yada telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.

Exit mobile version