Araba Krom Boya Kaplama

Araba krom boya kaplama ile arabalarınıza şık bir görünüm vermek için sizler ile birlikteyiz. Arabalarınızı krom boya kaplama yaparak sıfır halini koruyabilirsiniz. Etraftaki zararlı eşyalardan, yağmur lekelerinden ve sert yağan doludan koruyabilirsiniz.

Sadece arabalarınızın dışını değil iç yerlerinize krom boya kaplama yapıyoruz. Aşınmış ve yıpranmış yerlerin daha fazla aşınmasını veya yıpranmasını istemiyor musunuz? Veya aşınmak üzere olan bir parçayı korumak uzun süre dayanıklı olmasını istiyorsanız araba krom boya kaplama tam sizlere göre uygun bir tercih olacaktır.

Krom Boya Kaplama Makinesi

Krom boya makinesi, eşyalarınızı krom boya ile kaplamak üzere özel olarak geliştiren makinedir. Ürettiğimiz Krom boya makinesi çeşitli çalışmalardan geçmiş olup sizler için en uygun kaplama makinesini ortaya çıkarttık. Krom kaplama makinesi eşyalarınız ve işletmeniz için farklı yaratıcı sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Lab ortamlarında özel olarak üretilen krom boya ve makinesinin anılarını sizlerle paylaşıyoruz. Bizleri instagram, facebook ve youtube gibi sosyal medyalar ile daha yakından takip edebilirsiniz. Youtube videolarımız sayesinde krom boya kaplama makinesi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, eğitim videolarımız ile krom kaplama sektöründe uzman olabilirsiniz.

Krom Boya Kaplama Nedenleri

Krom boya kaplama alanlarında en sık kullanılanlar arasında yer almaktadır. Bunların en başlıca sebepleri kromun paslanmaz ve yıpranmaz özelliğinin olmasıdır. Bunun yanı sıra krom madeni oldukça serttir ve soğuk veya sıcak havaya karşı güçlüdür. Krom kaplaması ile birçok maddenin kaplanmasına engel olabilirsiniz.

Uzun çalışmalar sonucu ürettiğimiz krom boyalar ile kapladığımız ürünlere mat, parlak ve ayna efekti gibi özellikler katabilirsiniz. Ayrıca krom kaplanmış ürünlerinizin dayanıklılık süresini uzatacaktır. En kaliteli ve en uygun krom kaplamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krom kaplaması ile hem maliyetten kar edebilir hem de şık görünüş elde edebilirsiniz. Farklı renklerde krom kaplama yapılabilmektedir. Boyanın türü ve uygulama şekli boya çeşidine ve türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu nedenle firmamızdan krom kaplama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için hangi amaçla krom kaplama yaptıracağınızı belirterek bizimle iletişime geçmeniz faydalı olacaktır.

Krom Kaplama Türkiye LAB. Ortamlarımız

28 ülkede hizmet vermeye devam ettiğimiz gibi Türkiye’nin sermaye gelirini arttırmaya çalışıyoruz. Türkiye üzerinde de hizmet vermeye başladık. En kaliteli ve en ucuz kaplama ürünlerini satın alabilir veya kendi işinizi kurmak için bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Yerli üretim olan ürünlerimizi incelemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Krom Boya Zemin Temizleyici

Krom Boya Zemin Temizleyici Zemin verniği kuruduktan sonra kullanılan Malzeme Zemin Temizleyicidir . Aynı zamanda zemin Vernik yüzeyinde kalan toz veya lekeler için kullanılır.. Yüzeyin daha iyi aktive olması, yapışma değerinin artması için kullanılan bir kimyasaldır.
Kroma başlamadan önce yumuşak bir Sünger ile yüzeye spreylediğiniz Zemin Temizleyici ile fazla bastırmadan Sünger ile ovalayarak kimyasalın yüzeye tamamen yayılması sağlanır.
Cam, ahşap, polyester, seramik, plastik, poliüreten, fiber vb malzemeler üzerinde yapmış olduğumuz krom kaplama çalışmalarını sizlerin getirmiş olduğu ürünlere özenle uygulamaktayız.

Exit mobile version