Soft Kaplama

Soft Kaplama

Soft kaplama araç içi ve araç dışı her alanda, ev eşyaları, motosiklet ve motosiklet aksesuarları, araç içi deri koltuklar, elektronik ürünler, aydınlatma sistemleri, dekorasyon ürünleri, plastik, cam, metal, seramik gibi aklınıza gelebilecek her türlü ürünleri ve malzemeleri yeniden yapılandırarak zevkinize uygun bir şekilde görünümlerini orijinalliğine zarar gelmeden restore ediyoruz.

Ürününüzü ilk gün ki haline kavuşturmanız işte bu kadar kolay. İlk gün ki haline getirmek de bizler için büyük bir zevk. Dilediğiniz parlak, mat ve ayna efektleri ile ürünlerinize canlılık etkisi katıyoruz ve bunları en güzel şekli ile sizlere sunuyoruz.

Soft Boya kaplaması yapılan yüzeylerde kendi kişisel zevklerinizi yansıtabileceğiniz kadife, nubuk veya insan teni benzeri bir temas duygusu veren, renk çeşitliliği konusunda sınır tanımayan, gelebilecek her türlü darbeye, zarara karşı dirençli özel bir boyadır.

Kullandığımız malzemenin kalitesi sayesinde soft boya kaplama hizmetlerimizde, bizden istediğiniz ürün dokusunu, parlaklığı, canlılığı, diriliği ve yenilenen görüntüden istenilen memnuniyeti yerine getiriyoruz.

Dayanıklı olması sayesinde, kaplama yapıldıktan sonra herhangi bir sökülme veya yıpranma yapmayacak olmasıyla birlikte kalitenin merkezini aratmıyoruz ve tüm sorunları ortadan kaldırıyoruz. Yaptığımız her işte sorunsuz ve rakipsiz bir iş çıkarmak bizler için çok önemlidir.

Bulunduğunuz ortama ışık saçmak, sizler ile bütünleştirmek ve hayal ettiğiniz gösterişi, zevki, kaliteyi, yeniliği, ürünün veya malzemenin boyutu fark etmeksizin üstesinden kolayca gelebileceğimizin referansını veriyoruz. Hayali gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

Kaplama yaptığımız her üründe kaliteli netliği sizlere teminat veriyoruz. Memnuniyetiniz bizim vazgeçilmezimizdir. Hiçbir ürününüze zarar gelmeyeceği garantisini Türkiye’de sadece Real Gold üzerinden alabilirsiniz.

Soft kaplama fiyat
Soft kaplama fiyat

Soft kaplama fiyat

Soft kaplama fiyatları kaplatılacak ürünün boyutuna göre değişmektedir. Aklınıza gelebilecek her türlü ürünü boyutu fark etmeksizin kaplayabilmekteyiz. Bu konuda sizlere en uygun fiyat garantisini veriyoruz.

Kullandığımız boya, inceltici, vernik ve sertleştirici kalitesini sizlere sunmuş olduğumuz en uygun fiyat garantisi sayesinde tüm sorularınızı ortadan kaldırıyoruz. Hizmet memnuniyetini aynı zamanda fiyat memnuniyeti ile de buluşturuyoruz.

Herkesin bıraktığı yerde biz başlıyoruz. Kaliteyi uygun fiyat garantisi ile birleştirebileceğiniz soft kaplama çeşitlerimiz sizlerin de dikkatini çekecektir.

Türkiye’de tek ve rakipsiz kaliteyi sizlere aynı zamanda fiyatta da sunuyoruz. En trend görünümü yakalayacak, etrafınızdaki herkesin dikkatini çekecek en önemlisi sonuçtan memnun kalacaksınız.

Şüpheleri ortadan kaldırmak adına, biz sizler için en iyi hizmeti sunuyoruz. Verdiğimiz uygun fiyat garantisi sayesinde sizlerden gelecek memnuniyeti geliştiriyoruz.

Soft kaplama spreyi

Soft kaplama spreyi araç içerisinde veya dışarısında meydana gelmiş ve ilk gün ki görünümünü kaybetmiş olan herhangi bir malzemeyi, araç içi tuş takımlarını, araç farları, araç içi silik tuşları, vites kolu, araç içi kapı kolları, araç direksiyonu, araç içi deri koltuklar, araç içi dikiz aynası gibi birçok alanı yüzeyin rengini değiştirmeden en parlak haliyle bütün kalitesiyle sizlere geri getiriyoruz.

Zarar görmüş her türlü ürünü, malzemeyi, alanı soft kaplama spreyi sayesinde ilk görünümüne kolayca kavuşturabiliyoruz. Referans ve deneyimlerimiz sayesinde sorunsuz güvenebileceğiniz ve kaliteye tanık olabileceğiniz garantisini sizlere veriyoruz.

Soft kaplama ister şeffaf ister dilediğiniz renklerde her türlü alanda kullanabileceğiniz gibi sizlere pratik bir çözüm sunar. Eksi ürünlerinizi atmak, elden çıkarmak yerine restore etmek sizler gibi bizim de vazgeçilmezimiz.

En şık görünümü, parlaklığı, şıklığı, trendi, dilediğin kaplama yönetmeleri ile sorunsuz bir şekilde eskinin yenisi haline getirmek ve fark yaratmak için Real Gold sizler için burada. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Soft kaplama boyası
Soft kaplama boyası

Soft kaplama boyası

Soft kaplama sayesinde dilediğiniz rengi istediğiniz ürünün, alanın, malzemenin, bütün plastik parçaların üzerine işleyebileceğimiz gibi renklerin parlaklığı, canlılığı, diriliği ve en önemlisi dayanıklılığı konusunda Real Gold sizlere garanti verir.

Boyanın sökülme ihtimalini ortadan kaldırdığımız gibi sizlere renk konusunda sınırlama tanımıyoruz.  Kadife, nubuk, ayna efekti çeşitliliğimiz sayesinde dilediğiniz zevkte ve türde sınırları aşarak hayal ettiklerinizi önünüze getiriyoruz.

Görünümünü kaybetmiş vazgeçilmeziniz olan eşyalarınızı, araç içi, araç dışı alanları, ürünleri, eski halinden bile daha iyisini bütün deneyimlerimizi kullanarak sizlerin memnuniyeti için geliştirdik.

Soft kaplama malzemesi

Soft boya kaplama için kullandığımız bütün teknikleri en iyisini sizlere sunabilelim diye geliştirdik. İster araç içi, araç dışı, eskimiş veya paslanmış eşyalarınızı, alanları boyutu fark etmeksizin her ürüne ve yaptığımız her işe kalite adına garanti veriyoruz.

Dayanıklılığını, canlılığını en büyük kalitede sizlerin zevklerine taşıyabilmek için kullandığımız soft kaplama malzemeleri memnuniyetinizi arttırmak için sizlere sunduğumuz bir diğer garanti hizmetimizdir.

Artık sizde eskiyen ve görünümünü kaybetmiş sevdiğiniz her türlü eşyayı atmanıza veya değiştirmenize gerek kalmadan yeniden yapılandırabileceğiniz hizmetlerimiz Real Gold sayesinde sizler ile buluşuyor.

Soft kaplama bayilik

Soft kaplama ve geliştirmiş olduğumuz daha birçok hizmet sayesinde, bizim ile çalışabilecek firmalara bayilik hizmeti vermekteyiz. Merkezimiz Almanya’da olmasıyla beraber Avrupa’ya ve Orta Doğu’ya hizmet veriyoruz.

Türkiye’de rakipsiz ve tek olmamız, aynı zamanda da bu konuda da bayilik veren profesyonel bir kaplama ve üretici şirketiyiz.

Çalışmalarımızda sunduğumuz kaliteyi sizlerin de bir bu kadar özen ile gösterebileceğiniz ve profesyonel çalışma ortamını yakalayabileceğiniz bayilik fırsatlarımız konusunda iletişime geçmeyi unutmayın.

soft kaplama bayilik şartları
soft kaplama bayilik şartları

Soft kaplama bayilik şartları

Soft kaplama bayilik şartlarımız konusunda sizlere içinizin rahatlayacağı ve kolayca bizimle çalışma şansı yakalayabileceğiniz garantisini de siz değerli firmalar için sunuyoruz.

Gerek yaptığımız bütün çalışmalarda profesyonelliği tam anlamıyla yakalayabilmek için ve bir bütün olarak konuya hâkim olabilmeniz adına geçmiş olduğunuz eğitimler ve kurslar bizim için çok önemlidir.

Makine tedariki konusunda geniş bir çerçeveye sahip olmanız ve kaliteyi bizler adına da göstereceğiniz bunun yanı sıra boya tedariki kapsamında sınırlamaları kaldırmak ve gösterdiğimiz özeni sizin de göstermek istemeniz bizim için bir o kadar önemlidir.

Verdiğimiz bayilik kapsamında, marka adımızı kullanarak yapabileceğiniz gibi kendi markanızı kullanarak da bizler adına hizmet sunabilmektesiniz.

Çalışmalarınızda göstereceğiniz özen garantisini sizlerden almak istediğimizin yanı sıra sosyal medyaya göstereceğiniz özen, tanıtım ve yönetim şekliniz bizler için ayrı bir önem taşır.

Bu çalışmaları ve hizmetleri sizler ile yürütmek konusunda bizim ile aynı heyecanı paylaşmak ister iseniz, büyümek ve büyütmek, müşteri memnuniyeti, kalitenin tek adresi olmak, herkesin bıraktığı yerde bizim başlamamız, Türkiye’ de rakipsiz ve tek olmak, her hizmete garanti vermek vazgeçilmeniz haline geliyor ve markayı siz yapıyor.

Bir cevap yazın