ŞİRKET TARİHİ : 2003

Yenilikçi bakış açısı, yeniliğe yakın bir yerde uygun bir son teknoloji makinalar ve saha ile onunla uğraşmakta, en yenisi sunmak için bir üstünlük profesyonelik ve ekonomik. Real Gold onu zamana bağlı düşüncesini devam ettirmekte olup olmadığının gerekliliği konusunda, iyi olanı, uzmanlıklarından  biri, yaratıcılık, tecrübe, ve uygun tasarım, kaplama tasarımı ile Real Gold tüm tasarımında bir rol oynar.

Hakkımızda – İnformation

Merkezi Almanya’ da olan, Türkiye olmak üzere tüm Avrupa’ya ve orta doğu ülkelerine (28 devlette ve binin üzerinde bayi ile ) hizmet veren profesyonel bir kaplama ve üretici şirketiyiz. Real Gold Türkiye üretici şirket olarak Mobil Altın Kaplama Sistemleri ve Solüsyonlar, Su Transfer Baskı, (Desen Kaplama) Krom Boya Sistemleri, Mobil Boya Kabinleri üretiyoruz.

Real Gold Türkiye, bu benzersiz mobil kaplama tekniğinin satışında piyasada öncü bir konuma sahiptir. Sistemlerimiz endüstri standartlarını yerine getirmektedir ve daimi işletime uygundur. Bununla adeta komple bir mobil galvanize tesis almaktasınız! Üstelik bunun için masraflı ve pahalı işletim onaylarını ya da pahalı şartları yerine getirmenize gerek yok! Cihaz mobil olarak 12 voltluk araç bataryasında da çalıştırılabilir. Her boyutta kaplama yapabilirsiniz, aynı zamanda kısmi kaplamalar da yapabilirsiniz. Cihazın kullanımı çocuk oyuncağı kadar basit. Gerekli tüm ayarları sistem otomatik olarak üstlenmekte ve algılamaktadır. Kaplama yapmak için parçaların sökülmesi gerekliliği yok ve çoğunlukla ihtiyaç duyulmamaktadır. Ürettiğimiz sıvılar, asit veya zehirlerden oluşmamaktadır ve böylelikle tehlikesiz bir çalışma mümkün olmaktadır.

FELSEFE & DÜŞÜNCE
Çalışkanlık, dürüstlük ve iyi işler elde etme kültürümüzde yer alan tarihimiz, geçmişimiz hakkında değil, günümüzde de geçerli olanı anlatmaktadır. Başarmak, başarmak, başarmak.

MİSYONUMUZ
Kalite ve çevreyi her zaman ön planda tutarak, yasalar ve ahlaki değerleri çerçevesinde, hitap ettiğimiz müşterileri kitlemize kaliteli ve güvenilir ürünler sunmak.

İhtiyacınıza uygun kaplama ve krom boya hizmetini ekonomik & profesyonel olarak alın.

Yeni başlayanlar ve şirket kurucuları için:

Tecrübelere göre, sistem alındıktan sonra hemen hızlı bir şekilde para kazanılmak istenmektedir. Bundan dolayı en önemli adım olarak ilk önce şu soru söz konusu olmaktadır:

Şimdi benim şirketimin adı ne? Marka olarak yükselmek için hangi logoyu seçeceğim? İnternet sayfası için hangi metni seçeceğim ve her şeyden önce, benim el ilanlarımı, kartvizitimi ve reklam taşıyıcımı kim tasarlayacak?

Sadece en son belirtilmiş olan hususlar dahi size binlerce Euro’ya mal olacaktır ve ardından da sizi halen kimse tanımayacaktır, dolayısı ile yine en baştan başlamanız gerekecektir. Eğer siz zaten bir girişimci iseniz, bir ticari unvanınız, kendinize ait bir müşteri potansiyeliniz, kendinize ait bir ürün yelpazeniz varsa ve başarı adına genişleme ve ilaveler arıyorsanız durum değişir!

Eğer isterseniz, sizi sisteme optimal olarak ticaret paketini, yani koruma altında olan “Real Gold” adının ve logosunun tüm kullanım haklarını, logo, el ilanı, kartvizit, araç üzerine yazı yazma ve reklam taşıyıcı gibi, sizin bizzat bastırabileceğiniz hususlar da dahil olmak üzere satarım. Ayrıca web sayfamdan metnin tümünü ve fotoğrafları alabilirsiniz. Size ücret karşılığı tam olarak aynı siteyi, sadece kendi metniniz ve kendi adresiniz gibi değişikliklerle oluşturabilirim. Bunun dışında kendiniz de istediğiniz gibi bir sayfa oluşturabilirsiniz.
Böylelikle sadece benim şu ana kadar radyo ve televizyondan vermiş olduğum ön hizmetten ve sürekli olarak büyümekte olan tanınmışlık derecesinden dolayı müşteriler tarafından bulunmanız kolay olacaktır.

Hali hazırda kendi şirketlerini yöneten ve kendi ürün ve müşterilerine sahip olan kişilerin, aslında normalde bu ticaret paketine ihtiyaçları yoktur. Fakat hususi durumlarda reklam taktiği olarak tanınmış bir marka olan “Real Gold” markasını kullanmak kesinlikle mantıklı olabilir. Bu karar tamamen size bağlıdır. Daha sonradan da her zaman için kullanım talebinde bulunulabilir! Sadece bir kereye mahsus çok uygun lisans ücreti tahakkuk edecektir.

Real Gold piyasada öncü durumdadır ve rakipsizdir!

Bu alanda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahibiz ve başarımız bizi haklı kılmaktadır: Şahsi irtibat, sürekli ve ücretsiz destek ve meslek içi eğitim, ücrete tabii. Hotline yok, ücrete tabii güncelleştirme yok, gizli yan masraflar yok, sürekli olarak tüm parçalar ve tüm sıvılar depoda bulunmaktadır. El kitapları Almanca olarak basit ve anlaşılır bir şekilde hazırlanmıştır!

Sizi, Real Gold ekibinde görmekten mutluluk duyarım. Siz de Real Gold trenine binin, yani geleceğin pazarına adımınızı atın! Altın binlerce yıldır parlıyor.