Soft Boya Kaplama

Real Soft Boya kaplandığı yüzeylerde kadife, nubuk veya insan teni benzeri bir temas duygusu veren, son derece dayanıklı, UV Isigina dirençli, sonsuz RAL renk seçeneği olan, her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanabilen özel bir boyadır.

Soft Boya Kaplama
Soft Boya Kaplama

Araç İçi Soft Boya Kaplama

Araç sahiplerinin sık sık karşılaştığı problemler arasında yer alan araç içi yıpranmaları ve parça değişikliği Real Gold soft boya kaplama ile son buluyor.  Araçlarınızın rengi, yapısı ve markası fark etmeksizin torpido ve tuş takımı dahil aracın tüm iç kısımlarını soft kaplama ile fabrika çıkışlı haline getirmekteyiz.

Araç parçalarına harcadığınız ücrete göre çok uygun olması Soft kaplamanın tercih edilme nedenlerinden sadece biri. Orjinal parçalara önem veren firmamız orjinalliği bozmadan uygulamaya koyuluyor.

Soft Boya Kaplama Efektleri, Parlak, Mat ve Ayna Efekti

Eskimiş veya paslanmış eşyalarınızı atmanıza artık gerek yok. Soft Boya ile eşyalarınıza parlak, mat ve ayna efekti görünümü verebilir eski şık duruşuna kavuşturabilirsiniz.

Ayna efekti sık kullanılan bir soft boyadır. Ayna efekti ile eşyalarınız ayna ile kaplanmış izlenimi verir.

Kaplanan eşyanız ayna gibi durur ve kendinizi net bir şekilde görebilirsiniz. Bu sayede eşyalarınızda eskime, paslanma veya yıpranma olmaz. Kötü hava şartlarına karşı korumuş olursunuz.

Mat efekti genelde araba ve telefon kaplamalarında kullanılır. Mat soft boya ile kaplanmış bir eşyanız deriye dokunur hissi verir.

Real Soft Kaplama hangi sektörde yaygın olarak kullanılıyor?

Otomotiv ve kuyumculuk sektöründe yoğun olarak kullanılmaktadır.

Real Soft Boya neden oluşuyor?

Real soft kaplama, boya, inceltici ve vernik ve sertleştiriciden oluşur. Bu boya birçok malzemenin deri, suni deri, kumaş, kadife vb. malzemeler ile kaplaması yerine geçmektedir. Dolayısıyla diğer kaplamalarda oluşan yırtılma, tek parçada döşenmeme, balon yapma, vb. olumsuzluklar da ortadan kalkmış olmaktadır.

Bu yöntem bütün plastik parçalara uygulanabilir. Örnek direksiyon, deforme olmuş kapı kolları ve zarar gören deri koltuklar gibi bütün aksamlara uygulayabiliriz. Uzman kadromuz ile profesyonel hizmet almak istiyorsanız iletişim formumuzu doldurabilir veya bizi arayarak irtibata geçebilirsiniz.