Krom Boya Kaplama

Krom boya kaplama, günümüzde en çok tercih edilen kaplama sistemidir. Uzun çalışmalar sonucu ürettiğimiz krom boyalar ile kapladığımız ürünlere mat, parlak ve ayna efekti gibi özellikler katabilirsiniz. Ayrıca krom boya kaplama ürünlerinizin dayanıklılık süresini uzatacaktır. En kaliteli ve en uygun krom boya kaplamaları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krom boyaları Avrupa standartları ile kendimiz üretmekteyiz. Ürünlerimiz tamamen yerli üretimdir. Uzun çalışmalar sonucunda özel olarak geliştirdiğimiz krom boyalar ile istediğiniz ürünlere istediğiniz renklerle krom boya kaplama yapabilirsiniz. Krom boyalar ürünlerinizi kötü hava şartlarından ve yüksek sıcaklıktan koruması için ekstra formüller ile geliştirildi. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmaması konusunda geliştirmelerimizi gerçekleştirdik ve sizler için en uygun krom boya ürünlerini ortaya çıkarttık.

Krom boya kaplama
Krom boya kaplama

Krom Boya Kaplama Nasıl Uygulanır?

Krom boya kaplama, geleneksel krom kaplamaya yegane alternatif olarak, metal, plastik, ahşap, fiberglass vs. gibi her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanıp, uygulandığı parçalara gerçek krom kaplanmış görüntüsü verir. Farklı renklerde ve tonlarda uygulanabilir. Krom boya ayrıca krom kaplamaya göre çevre dostudur.

Krom kaplama fırsatlarının yanı sıra Real Gold Kaplama Şirketi sizlere bir fırsat daha sunuyor. 28 ülkede olduğu gibi Türkiye’de faaliyete başlayan markamız sizler için en uygun fiyatlara bayilik vermeye son hızla devam ediyor. Kendi işinizi kurmak ve krom kaplama sektöründe uzman olmak istiyorsanız kısa sürede Real Gold ile birlikte büyüyebilirsiniz. Real Gold sizlere gereken eğitim desteğini verecektir.

Krom Boya Kaplama

Krom boyama günümüzde en kullanışlı boyalardır. Krom boyama ile ürünlerinize şık görüntü katabilirsiniz. Ürünlerinize krom boyalar ile mat, parlak ve ayna efekti gibi özellikler katabilirsiniz.

Krom boyaları Avrupa standartları ile kendimiz üretmekteyiz. Ürünlerimiz tamamen yerli üretimdir. Uzun çalışmalar sonucunda özel olarak geliştirdiğimiz krom boyalar ile istediğiniz ürünlere istediğiniz renklerle krom boya yapabilirsiniz. Krom boyalar ürünlerinizi kötü hava şartlarından ve yüksek sıcaklıktan koruması için ekstra formüller ile geliştirildi. İnsan sağlığına hiçbir zararı olmaması konusunda geliştirmelerimizi gerçekleştirdik ve sizler için en uygun boyaları ortaya çıkarttık.

En uygun fiyatlar ile yerli üretim olan krom boyaların satın alımını yapabilirsiniz. Dünyanın önde gelen markalarından Real Gold sizlere en kaliteli krom boyaları en uygun bütçelere göre sunuyor.

Krom boya makinesi

Krom boya makinesi, eşyalarınızı krom boya ile kaplamak üzere özel olarak geliştiren makinedir. Ürettiğimiz Krom boya makinesi çeşitli çalışmalardan geçmiş olup sizler için en uygun kaplama makinesini ortaya çıkarttık. Krom kaplama makinesi eşyalarınız ve işletmeniz için farklı yaratıcı sonuçlar ortaya çıkaracaktır.

Lab ortamlarında özel olarak üretilen krom boya ve makinesinin anılarını sizlerle paylaşıyoruz. Bizleri instagram, facebook ve youtube gibi sosyal medyalar ile daha yakından takip edebilirsiniz. Youtube videolarımız sayesinde krom boya kaplama makinesi hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir, eğitim videolarımız ile krom kaplama sektöründe uzman olabilirsiniz.

Araba Krom Kaplama

Araba krom boya kaplama ile arabalarınıza şık bir görünüm vermek için sizler ile birlikteyiz. Arabalarınızı krom boya kaplama yaparak sıfır halini koruyabilirsiniz. Etraftaki zararlı eşyalardan, yağmur lekelerinden ve sert yağan doludan koruyabilirsiniz.

Sadece arabalarınızın dışını değil iç yerlerinize krom boya kaplama yapıyoruz. Aşınmış ve yıpranmış yerlerin daha fazla aşınmasını veya yıpranmasını istemiyor musunuz? Veya aşınmak üzere olan bir parçayı korumak uzun süre dayanıklı olmasını istiyorsanız araba krom boya kaplama tam sizlere göre uygun bir tercih olacaktır.

Son teknoloji krom boyalar

Son teknoloji krom boya kaplamalarını üretmek için Real Gold kendini her geçen gün geliştiren bir şirkettir. Sizlere en iyi bilgiyi ve hizmeti vermek adına her gün web sitemizi güncelliyoruz. Bununla birlikte alexa sıralamamız gün geçtikçe ileriye gidiyor.

Markamızı lekelemek isteyen ve kötüleyen insanların yorumlarına maruz kalıyoruz. Bu tür insanların yorumlarına itibar etmeyiniz. Bizimle iletişime geçip istediğiniz her türlü bilgiyi ve desteği alabilirsiniz. Bunlarla kalmayıp sizler için ürettiğimiz yerli üretim ürünlerimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz. Deneme LAB’larımızda makinelerimizi ve boyalarımızı her gün test ediyoruz. Bizleri ziyaret edebilir veya telefon ile bilgi alabilirsiniz.

28 ülkede hizmet vermeye devam ettiğimiz gibi Türkiye’nin sermaye gelirini arttırmaya çalışıyoruz. Türkiye üzerinde de hizmet vermeye başladık. En kaliteli ve en ucuz kaplama ürünlerini satın alabilir veya kendi işinizi kurmak için bayilik başvurusu yapabilirsiniz. Yerli üretim olan ürünlerimizi incelemek için buraya tıklayabilirsiniz.