Profesyonel Krom Boya Makineleri

Profesyonel Krom Boya Makineleri, tamamen Alman kalitesi ile Real Gold kaplama şirketi olarak Almanya’da üretmekteyiz.Günümüzün en şık kaplaması olan Krom Boya Kaplama artık Real Gold ile Türkiye’nin İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir, Eskişehir ve Antalya etrafında hizmette. Krom kaplama kumaş hariç tüm ürünlere uygulanabilir bir tekniktir. Paslanmaya karşı dirençli olan Krom yüksek basınç ve kötü hava şartlarına karşı dayanıklıdır.

Profesyonel Krom Boya Makineleri

-Krom Boya Nasıl Uygulanır?

Krom boya, geleneksel krom kaplamaya yegane alternatif olarak, metal, plastik, ahşap, fiberglass vs. gibi her türlü malzeme ve şekil üzerine uygulanıp, uygulandığı parçalara gerçek krom kaplanmış görüntüsü verir. Farklı renklerde ve tonlarda uygulanabilir. Krom boya ayrıca krom kaplamaya göre çevre dostudur.

-Krom Boya Hangi Malzemeler Üzerine Yapılır?

Cam, ahşap, polyester, seramik, plastik, poliüreten, fiber vb malzemeler üzerinde yapmış olduğumuz krom kaplama çalışmalarını sizlerin getirmiş olduğu ürünlere özenle uygulamaktayız.

Krom Boya Tabancası

Tüm ürünlerimizi  Real Gold Krom Kaplama şirketi olarak kendimiz üretmekteyiz. Diğer Şirketlerle aramızda ki fark ise şunlardır :

Teknik Destek

  • Yaptığımız makinaların ve kimyasalların arkasındayız.
  • Müşterileri mağdur etmiyoruz.
  • Yapılan her makina DİN 9001 Normuna göre üretilir .
  • Almanya Tescilli Şirketiz ve Alman Kalitesi ile çalışmaktayız

Real Krom Kaplama Krom Boya Boya Tabancaları Kaplama Sitemlerini kurmanız için sizlere 1 günlük eğitim veriyoruz.

Krom Boya Sisteminde sizlere sunduğumuz ekipmanlar ise şunlardır:

Sprey Krom Boya içerikleri:

Krom Boya Makinesi
Krom Boya Tabancaları
100 Litre Krom Kimyasal
1 Günlük Eğitim

Real Gold ile iletişime geçmek ve aklınıza takılan soruları sormak ücretsizdir. Bizimle iletişime geçmek için tıklayınız.

Krom Makinesi BLACK
Profesyonel Krom Boya Makineleri