[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=r9pE_iANKYI&t=3s” banner=”https://mlefouu0vzdb.i.optimole.com/t95KKjs-WsHp5EP9/w:auto/h:auto/q:auto/https://realgold.com.tr/wp-content/uploads/2019/07/desen-kaplama-hizmetlerimiz.webp” alternate_text=”ALTERNATE TEXT” width=”560″ height=”315″]

Su Transfer Baskı

Su Transfer Baskı filmi hazır baskı yapılmış suda çözünebilen bir yapıdadır. 31 derece ısıdaki suda tepkimeye uğrar ve üzerine uygulanan Sulu Kaplama Aktivatörü ile film tabakası tamamen yok olur. Suyun üzerinde sadece boya kalır. Suya daldırılan obje aktivatörün yardımı ile boyanın kimyasına işler ve kalıcı olarak yapışır. Bu yapışma son kat olarak vernik uygulaması ile tamamen sabitlenir.

Kumaş ve sünger hariç hemen hemen tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilmektedir. metal, plastik, ahşap, poliüretan ve strafor gibi tüm yüzeylere zemin hazırlık çalışmalarından sonra desen transferi gerçekleştirilir, Koruyucu cilalama ile işlem sonlandırılır.

Su Transfer Baskı Kağıdı

Su Transfer Baskı
Su Transfer Baskı

Su Transfer Baskı Uygulama Alanları :

Otomotiv, mobilya ,elektronik eşya (lcd ve cep telefonu aksesuarları), radyatör kalorifer petekleri lavabo klozet kapakları ve diğer sektörler için eşsiz çözümler sunar. Ayrıcalıklı projeleriniz için destek vermekteyiz.

Karbon kaplama tekdüze renk uygulamalarından farklı desen seçenekleri sunan 21. yüzyıl ürünüdür. Uygulanacak yüzeyin fiziki şekli konusunda folyo kaplamanın dezavantajlarını avantaj haline getirir. Girintili ve çıkıntılı yüzeylerde kalıcı uygulamalar karbon kaplama ile mümkündür. Kaplanacak eşyaların tüm yüzeyine aynı anda uygulama yapılabilmesi üstünlük sağlamaktadır. Herhangi bir soru için bizimle iletişime geçebilirsiniz.