Sulu Kaplama Deri Desenleri FH06

Su transfer baskı nedir?

Su transfer baskı, ürünlerinizin daha şık daha kullanışlı olması için bir sulu kaplama çeşididir. Su kaplama kazanı ile yapılır. Özgün tasarımlar ile Real Gold ürünlerinizi su transfer baskı yapmak için Türkiye’ye hizmet vermeye başlamıştır.

Su transfer baskı nedir? Avantajları nelerdir?

Desen kaplama ile ürünlerinizi kötü hava şartlarından, yıpranmadan ve aşınmadan kurtarabilirsiniz. Real Gold Alman kalitesi ile ürettiği makinalar ile bu işlemleri gerçekleştirmektedir. Su transfer baskı işlemi sırasında ürünlerinize herhangi bir zarar gelmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

Su transfer baskı kaplama filmleri:

Su Transfer Kaplama Örnekleri ve Ürünleri:

Su transfer baskı
Su transfer baskı
Su transfer baskı
Su transfer baskı

SU TRANSFER BASKI DESEN KAPLAMA FİLMLERİ

Su transfer baskı kaplama filmleri çeşitlerinden sadece birkaç tane örneği sizinle paylaştık. Aşağıdaki videolar ile su transfer baskı yönetimi inceleyebilirsiniz. Su transfer kaplama yönetimi ile jant kaplamalarını gerçekleştirdik. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=r9pE_iANKYI&t=3s” banner=”https://mlefouu0vzdb.i.optimole.com/t95KKjs-WsHp5EP9/w:auto/h:auto/q:auto/https://realgold.com.tr/wp-content/uploads/2019/07/desen-kaplama-hizmetlerimiz.webp” alternate_text=”ALTERNATE TEXT” width=”560″ height=”315″]

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=0TGk0oZsTiI&t=9s” banner=”https://mlefouu0vzdb.i.optimole.com/t95KKjs-WsHp5EP9/w:auto/h:auto/q:auto/https://realgold.com.tr/wp-content/uploads/2019/07/desen-kaplama-hizmetlerimiz.webp” alternate_text=”ALTERNATE TEXT” width=”560″ height=”315″]