Real Gold firmasından başka kişilere itibar etmeyiniz!

Real Gold Şirketi 2003 yılında Almanya’nın Regensburg Eyaletin’de Altın Kaplama, Su Transfer Baskı , Krom Boya, Hizmetlerini sunma amacı ile kurulmuştur.

Avrupa’da “Real” ismini kullanan ve tescilleten tek şirket Real Gold olarak biziz. Örnek markalarımız Real Gold – Real Chrome Since 2006 – Real Hydrographics… Real kelimesi ise hakiki anlamına gelir. Bunun yanı sıra Royal Gold, Royal Hydrographics, Royal Carbon, Royal Performance’de Real Gold şirketimize ait markalarımızdır.

Real Gold Firması

Eğer bir şirket domain ile ispat ederse piyasaya ilk çıktığını, marka tescili de olsa marka sildirebilir. Bazı şahıslar “Real” ismi ile prim yapmaya çalışıp isim değişikliğine gidiyorlar. Bu tür firmalara dikkat ediniz ve itibar etmeyiniz!

2003 yılından beridir 28 farklı ülkede Real Gold olarak hizmet vermekteyiz. 16-17 yıl süren bu süreçte Real Gold olarak isim hakkı (franchising) vermeye devam etmekteyiz.

Müşterilerimize üstün hizmet sunmak, halkımıza fırsatlar yaratmak, istisnai bir çalışma sunmak, yenilikçiliğe teşvik etmek, dürüstlük içinde hareket etmek ve şirketimizle olan ilişkimizi güçlendirmek için şirketimizin 1000’e aşkın bayi ağı Topluluklar. Bu ilkeler bizi bir şirket olarak birleştirir ve her yöne yönlendirir.

E-Ticaret sayfamızdan ürünlerimizi inceleyebilirsiniz

Aşağıdaki belgeleri izinsiz kullanmak yasaktır. İzinsiz kullanım tespit edildiğinde yasal işlem başlatılacaktır.