Krom boya kaplama tabancası nedir

Krom boya kaplama tabancası, krom boya kaplamalarını hatasız bir şekilde uygulamak için Real Gold tarafından Avrupa standartları ile üretilen tamamen Türk malı krom boya kaplama ürünümüzdür. Krom kaplamak bizim krom boya kaplama tabancamız ile artık daha kolay. Hem zaman olarak hem kullandığınız krom boya olarak kazanca geçebilirsiniz.

Krom boya kaplama tabancası avantajları

Krom boya kaplama tabancasını üretirken akıtma, sarkma, yakma ve paslanma gibi testlerden geçirdik. Sizin için en kullanışlı ortamı yarattık. Krom boya tabancası ile ürünlerinizi soğuk hava şartları, darbeler ve yüksek sıcaklıktan koruyabilirsiniz. Ürünlerinizi şık bir görünüme ulaştırabilirsiniz.

Krom boya kaplama tabancası
Krom boya kaplama tabancası nedir?

Krom boya kaplama tabancası kullanımı

Krom boya tabancalarında iki farklı kimyasal geçiyor. Bu kimyasallar 5 ile 7 cm arasında tabanca içerisinde birleşiyor. Kromlar birleştikten sonra reaksiyona geçiyor ve krom efekti geçiyor. Bu efektin reaksiyona girmesi için gümüş kullanıyoruz. En uygun krom efektini yaratmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Krom boya tabancası kullanımı hakkında çok fazla bilgi ve deneyim sahibi değilseniz firmamız Real Gold tarafından birebir eğitim verilmektedir. Bu eğitime katılmanız için Krom boya tabancası seti almanız yeterli olacaktır.

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=4qAxVT9RiNk” banner=”https://mlefouu0vzdb.i.optimole.com/t95KKjs-WsHp5EP9/w:auto/h:auto/q:auto/https://realgold.com.tr/wp-content/uploads/2019/07/desen-kaplama-hizmetlerimiz.webp” alternate_text=”ALTERNATE TEXT” width=”560″ height=”315″]