[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=kC6XenvXw84&t=17s” banner=”https://mlefouu0vzdb.i.optimole.com/t95KKjs-q5Du0M-d/w:auto/h:auto/q:auto/https://realgold.com.tr/wp-content/uploads/2019/07/krom-boya-kaplama.webp” alternate_text=”ALTERNATE TEXT” width=”560″ height=”315″]

Krom Boya Jant Kaplama

Krom Boya Jant Kaplama uygulaması ile alüminyum jantları krom boya ile kaplayabilirsiniz. Bunun yanı sıra jantlarda hasarları macun ile toparlayarak, yeni bir krom görünümü verebilirsiniz. Krom Boya uygulamasından sonra jantlarınız fabrika çıkışlı haline döner ve sıfır ürün niteliği verir.

Krom Boya ile jant kaplamanın yanı sıra ve araç aksesuarlarını kaplayabilirsiniz .

Krom Boya Jant
krom-kaplama-jant
Krom Boya Jant
krom-kaplama-jantlar

Sprey Krom Boya Jant

Jantlarınız arabanızı gösteren en şık ve en önemli parçadır. Sprey krom jant boyası ile jantlarınıza mat, parlak veya ayna görüntüsü verebilirsiniz. Jant kaplama sırasında sadece boyanın kalitesi değil krom boya kaplama tabancasınında önemi vardır. Kaplama sırasında boyalar jantın her bir tarafına uygun ve eşit olarak dağıtılmalıdır. Krom boya tabancamız özel püskürtme ayarlarına sahiptir. Bu sayede profesyonel jant kaplamalarına sahip olabilirsiniz.

Krom jant boyası olan sprey krom boya taşıt araçlarında, iş makinelerinde, beyaz eşyalarda, her türlü metal ve ahşap yüzeylerde kullanılır. Zor hava koşullarına, çizilmeye, solmaya direnci yüksektir.

 

Krom Boya Jant Fiyatları

Özel formüller ile geliştirdiğimiz krom jant boyasını, kendi fabrikamızda üretmekteyiz. Kendi üretimimiz ve yerli malı olması nedeniyle piyasadaki en uygun krom boyaları Real Gold ile bulabilirsiniz. Krom boya jant fiyatları hakkında bilgi için bizimle iletişime geçiniz.