[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=dZ5gw4GFrhw” banner=”https://mlefouu0vzdb.i.optimole.com/t95KKjs-3RItol4j/w:auto/h:auto/q:auto/https://realgold.com.tr/wp-content/uploads/2019/07/hizmetlerimiz-kristal-kaplama-realgold.webp” alternate_text=”ALTERNATE TEXT” width=”560″ height=”315″]

 

Kristal Boya

Temizlemeye, zımparalamaya veya yıkamaya gerek kalmadan bazkat veya ara kat üzerinde çalışan ve kendiliğinden aktive olan kristalleşen bir boyadır. Uygulama kolaylığı ve ürün benzersizliği, dakikalar içinde (10-15 dakika – 80 derecede) tam kristalleşmeye başlayan bir kimyasaldır.
Zorla yakından kurutulduğunda küçük kristaller, ya da uzaktan havayla kurutularak daha büyük kristaller oluşturabilirsiniz. Eşsiz bir canlılık için Kristal ile Candy Pigmentleri kullanınız! Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kristal Boya Motosiklet Kaplama

Motosiklet parçalarını sıfır orjinali ile değiştirmek hem maddi olarak pahalıdır hemde motosiklet satışında değişim parçası olarak gözüktüğünde motosiklet fiyatı yarı yarıya düşmektedir.

Real Gold paslanan ve yıpranan motosiklet parçalarına çözüm olarak motosikletlerin parçalarını kristal boya ile kaplamaktadır.

Bu kaplama ile motosikletiniz sanki yeni alınmış gibi gözükür. Aynı zamanda motosiklet kullanmak tarz yaatmak demektir. Birbirinden eşsiz tasarımlar ile kristal boya kaplama sayesinde kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

Kristal boya fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kristal Boya (Kristal Buz Boya)

Kristal buz boyama ürünlere sprey sıktıktan sonra oluşan buz görünümüdür. Bu görünümde buz şekillerinin yönünü istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz. Oluşan şekiller birbirinden farklı olarak gözükmektedir. Örnek olarak youtube kanalımızda paylaştığımız videoyu izleyebilirsiniz. Videoyu izlemek için sayfanın en üst kısmına bakınız.

Kristal Boya
Kristal Boya
kristal-boya-kaplamalari