Üyelik bilgilerinizin gizliliği ve güvenliği

Sitemize üye olmak için girdiğiniz tüm bilgiler, 3 firmamız tarafından. Parti şirketler veya şahıslarla paylaşılmaz. Üyeyken sağladığınız tüm bilgilere yalnızca siz erişebilir ve bunları değiştirebilirsiniz. Oturum açma bilgilerinizi güvenli bir şekilde korursanız, başkalarının sizinle ilgili bilgilere erişmesi ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

Kredi kartı garantisi

Firmamız ilk etapta alışveriş sitelerimizde alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliğini sağlamakta olup, kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde sistemimizde saklanmaz.

İşlem işlemini girdiğinizde güvenli bir konumda olduğunuzu anlamak için bakmanız gereken iki şey vardır ve bunlardan biri tarayıcı adres çubuğunuzdaki anahtar veya kilit simgesidir. Bu, güvenli bir web sayfasında olduğunuzu ve tüm bilgilerinizin şifreleme ile korunduğunu gösterir. Bu bilgiler sadece satış sürecine uygun olarak ve sağladığı talimatlar doğrultusunda kullanılır. Hızlı şifreli alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler 128 bit SSL (SSS) protokolü ile alışveriş konumlarına bakılmaksızın sorgulanmak üzere bankaya gönderilir. Kartın kullanılabilirliği onaylanırsa, değişim devam edecektir. Üçüncü şahıslar tarafından görüntülenebilecek ve bize kaydedilebilen bir kart la ilgili bilgilerin hiçbir koşulda elde edilmesi engellenir.

Şirketimiz, kredi kartı dolandırıcılığına karşı elektronik kredi kartı siparişlerinde ödeme/fatura/teslimat adresi bilgilerinin güvenilirliğini kontrol eder. Bu nedenle, alışveriş sitelerine ilk kez sipariş veren müşterilerin siparişlerinin tedarik ve teslimat aşamasına ulaşmasını sağlamak için finansal ve adres/telefon bilgilerinin doğruluğunu onaylamak gerekir. Bu bilgileri doğrulamanız gerekiyorsa, kredi kartı sahibiyle veya ilgili bankayla müşteriye başvurun.

Bugün, bir bilgi hattı veya müşteri hizmetleri, açık adresler ve telefon bilgileri içeren çevrimiçi alışveriş sitelerini tercih edersiniz. Bu şekilde, aklınızla ilgili tüm konular hakkında ayrıntılı bilgi alabilir ve çevrimiçi alışveriş hizmetleri sunan şirketin güvenilirliği hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Not: Online alışveriş siteleri, şirketin adresi ve açık telefon tavsiye dikkat çekmek için. Alışveriş yapıyorsanız, ürünü satın aldığınız mağazadaki tüm telefon bilgilerini ve adresi satın almadan not alın. Güvenmiyorsanız, alışverişe çıkmadan önce arayarak aradığınızdan emin olun. Tüm online alışveriş siteleri, bizimle ilgili tüm bilgiler ve grafik atıfta şirketin web sitesi açıkça belirtilmiştir.

Kredi kartı bilgi güvenliği

Kredi kartlarının posta yoluyla sipariş ediliş şekli ile bize gönderdiğiniz kimlik ve kredi kartı bilgileri gizlilik ilkesine uygun olarak şirketimiz tarafından saklanacak ve banka ile oluşturulabilecek kredi kartından para alınmasına karşı bu bilgiler 60 gün süreyle saklanacaktır. Kartınızdan çekilmesi istenen ürünlerin fiyatını bize göndermek için onayınızı talep eden post-form fiyatı dışında herhangi bir fiyat olması durumunda, nesne doğal olarak bankaya ait olabilir ve bu tutarın ödenmesini engelleyeceğiniz için risk oluşturmaz.

E-posta güvenliği

Siparişinizle ilgili olarak müşteri hizmetlerimize gönderdiğiniz e-postaların hiçbirinde kredi kartı numaranızı veya şifrenizi yazmayın ve üçüncü taraflar e-postalarda yer alan bilgileri görebilir. Şirketimiz hiçbir koşulda e-postalarınızdan aktarılan bilgilerin güvenliğini garanti edemez.